Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та опис
Основні
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Рід рослини | Ірис |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
Користувальницькі характеристики
| Висота рослини | 50-60 см |
|---|---|
| Глибина посадки | 5-10 см |
| Місце висадки | Сонце - Півтінь |
| Період посадки | Вересень - Листопад |
| Період цвітіння | Травень-Червень |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 5-10 см |
| Тип Ірисів | Hollandica - Голандські літні |
Ірис Hollandica Discovery Purple а також інші товари для саду та городу ви можете придбати в Matla Flowers!
Наш магазин дає можливість українським огородникам та садоводам купити одразу все необхідне: від насіння і саженців, до інвентарю і добрив!
-
- широкий асортимент товарів як для единичного садовода, так і для оптових закупівель для сільськогосподарських компаній.
- Особлива увага до зберігання та транспортування насіння та саженців.
- Досвідченні менеджери завжди дадуть відповіть на ваше питання, проконсультують та допоможуть обрати оптимальне рішення для вашої ситуації.
- Швидка доставка та лояльні ціні! Ми не женемося за надпридутками, а працюємо на перспективу довготривалого співробітництва.
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Ірис |
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Пурпурний |
- Ціна: 8 ₴


