Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та опис
Основні
| Країна виробник | Нідерланди |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
Користувацькi характеристики
| Забарвлення листя | Зелені |
|---|---|
| Вид | Акційні цибулини і бульби з Голландії |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 8+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 60 см |
| Колір квітки | Лавандовий |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Зеленсвіт |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
Сорт Hollandica Picasso приголомшливо виглядає в групових посадках.
Час посадки. Цибулини ірисів слід висадити до початку листопада. Період посадки для цього сорту відкривається в серпні.
Місце посадки. Поживний ґрунт без застоїв води та сонячна ділянка - всі вимоги квітучої рослини.
Глибина посадки. Ями для посадки готують неглибокі (7-10 см) і наповнюють піском. На піщану подушку викладають цибулину і присипають пухкою, в міру вологою землею.
Догляд. Іриси дарують свою красу практично безоплатно. Сорт необхідно лише регулярно поливати та звільняти від бур'яну. Hollandica Picasso - морозостійкий вид, проте укриття або мульчування на зиму не варто ігнорувати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Ірис |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 60 ₴


