Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні атрибути
| Країна виробник | Нідерланди |
|---|
Користувальницькі характеристики
| Вид | Голландські іриси |
|---|---|
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Ірис |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 60 ₴


