Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Характеристики та опис
Основні
| Країна виробник | Нідерланди |
|---|---|
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
Користувальницькі характеристики
| Бренд | Флориум |
|---|---|
| Вид | Голландські іриси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 8/9 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Ірис |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 60 ₴


