Саджанці Міскантуса китайського Зебрінус (Miscanthus sinensis Zebrinus) в C2

повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва лат. | Miscanthus sinensis Zebrinus |
| Назва | Міскантус китайський Зебринус |
| Висота | до 150 см |
| Забарвлення | зелена з горизонтальними жовтими смугами |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 5-20 см |
| Упаковка | Закрита коренева система в L2 |
Міскантус Zebrinus дуже легко впізнати серед сотні інших декоративних злаків. Його довгі жорсткі листя рівномірно поділені широкими жовтими горизонтальними смугами. Рослина формує щільні дернини, які швидко досягають розмірів 1,5 м в діаметрі, з однаковою висотою і шириною. Стебла мають строго вертикальну спрямованість, у той час як жовті смуги – горизонтальну. Завдяки цьому рослина вносить сюрреалістичні ноти в сад і наповнює його геометричними формами. Рослина дуже світлолюбна, своїх максимальних розмірів і самого яскравого забарвлення досягає на відкритих і сонячних галявинах. Також дуже вологолюбна, чуйна на регулярні поливи, нескінченно викидаючи нові і нові пагони.
260₴
Потрібна консультація п
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип рослини | Саджанець |
| Висота рослин | Високорослі (Екранні) |
| Країна виробник | Україна |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Колір | Зелений |
| Висота саджанця/розсади | 15 см |
| Вид товару | Трави |
- Ціна: 260 ₴



