Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис продукту
Примула зубчаста біла, також відома як «примула-барабанщик», дає гарні білі кулясті квіти діаметром 5 см, які стоять на яскраво-зелених стеблах заввишки 30 см. Ці казкові міцні квіти цвітуть протягом весняного сезону з травня по червень. Ідеально підходить для садових бордюрів та контейнерів для патіо, висаджується окремо або з контрастними кольорами примули для створення акценту. Ми рекомендуємо садити під прямими сонячними променями або в півтіні в гумусному, багатому ґрунті. Постачаються модулі 5 см. Постачаються модулі 5 см.
Розмір рослини
| Зріст дорослого віку | 30 см |
|---|---|
| Зрілий розповсюдження | 20 см |
| Відстань між рослинами | 20 см |
Нотатки щодо посадки
| Посадка | Посадіть у підготовлений ґрунт з достатньо великою лункою, щоб модуль міцно утримувався. |
|---|---|
| Тип ґрунту | Вологий, багатий на гумус ґрунт. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип рослини | Саджанець |
| Вид квітки | Примула |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Енергія росту | Сильнорослі |
| Колір | Білий |
| Спосіб упаковки | Закрита коренева система |
| Висота саджанця/розсади | 5 см |
| Вид товару | Квіти |
- Ціна: 109 ₴



