Розкладний Мангал-Барбекю на 9 шампурів 3мм
-20%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жарівня мангала-барбекю товщиною 3 мм захищена від впливу високих температур до 800°C завдяки фарбуванню чорною термостійкою емаллю.
Товщина металу : 3 мм;
Кількість шампурів : 9 шт;
Вага: 26 кг.
Довжина - 62 см;
Довжина з поличками - 123 см;
Ширина - 32 см;
Ширина полички - 34 см;
Висота - 16 см;
Висота з ніжками - 91 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26 кг |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 090 ₴








