Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зональна Пеларгонія Trend Lilac буде чудовою прикрасою вашого балкона, тераси чи саду.
Відрізняється гарною посухостійкістю та яскравими квітами. Квіти махрові чи напівмахрові. Є категорія пеларгоній розебундних, ампельних, зональних чи королівських.
Цвітіння пишне протягом усього літа. Любить сонячні місця або півтінь.
Пеларгонія має характерний запах і забарвлення листя. В основному цю квітку вирощують як кімнатну, але як однорічник її можна висаджувати і в ґрунт.
Любить родючий ґрунт та підживлення для рясного цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Група рослини | Декоративноквітучі |
| Рід рослини | Пеларгонія |
| Освітлення | Півтінь |
| Вологість повітря | Помірна |
| Легкість вирощування | Для початківців |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота рослини | 30 см |
| Довжина рослини | 30 см |
| Висота горщика | 10 см |
| Діаметр горщика | 10 см |
| Довжина горщика | 10 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип продукції | Саджанці |
| Культура | Пеларгонія |
| Ґатунок/Гібрид | Trend Lilac |
| Рік врожаю | 2023 |
- Ціна: 75 ₴


