Описание
Характеристики
Информация для заказа

![]()
Характеристики та опис
Основні
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
Користувальницькі характеристики
| Висота дорослої рослини | 60-80 см |
|---|---|
| Відстань між рослинами | 5-10 см |
| Глибина посадки | 5-10 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Місце висадки | Сонце - Півтінь |
| Оплата | Мiнiмальная сума замовлення 150 грн |
| Період посадки | Вересень - Листопад |
| Період цвітіння | Травень-Червень |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Тип Ірисів | Hollandica - Голандські літні |
Ірис Hollandica Miss Saigon а також інші товари для саду та городу ви можете придбати в Matla Flowers!
Наш магазин дає можливість українським огородникам та садоводам купити одразу все необхідне: від насіння і саженців, до інвентарю і добрив!
-
- широкий асортимент товарів як для единичного садовода, так і для оптових закупівель для сільськогосподарських компаній.
- Особлива увага до зберігання та транспортування насіння та саженців.
- Досвідченні менеджери завжди дадуть відповіть на ваше питання, проконсультують та допоможуть обрати оптимальне рішення для вашої ситуації.
- Швидка доставка та лояльні ціні! Ми не женемося за надпридутками, а працюємо на перспективу довготривалого співробітництва.
| Основные | |
|---|---|
| Тип растения | Цветы |
| Род растения | Ирис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип посадочного материала | Луковицы |
| Продолжительность жизни | Многолетние |
| Цвет | Разные цвета |
- Цена: 12 ₴


