Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис продукту
Примула зубчаста біла, також відома як «примула-барабанщик», дає гарні білі кулясті квіти діаметром 5 см, які стоять на яскраво-зелених стеблах заввишки 30 см. Ці казкові міцні квіти цвітуть протягом весняного сезону з травня по червень. Ідеально підходить для садових бордюрів та контейнерів для патіо, висаджується окремо або з контрастними кольорами примули для створення акценту. Ми рекомендуємо садити під прямими сонячними променями або в півтіні в гумусному, багатому ґрунті. Постачаються модулі 5 см. Постачаються модулі 5 см.
Розмір рослини
| Зріст дорослого віку | 30 см |
|---|---|
| Зрілий розповсюдження | 20 см |
| Відстань між рослинами | 20 см |
Нотатки щодо посадки
| Посадка | Посадіть у підготовлений ґрунт з достатньо великою лункою, щоб модуль міцно утримувався. |
|---|---|
| Тип ґрунту | Вологий, багатий на гумус ґрунт. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип растения | Саженец |
| Вид цветка | Примула |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Продолжительность жизни | Многолетние |
| Отношение к свету | Светолюбивые |
| Энергия роста | Сильнорослые |
| Цвет | Белый |
| Способ упаковки | Закрытая корневая система |
| Высота саженца/рассады | 5 см |
| Вид товара | Цветы |
- Цена: 109 ₴



