Кришка-барбекю для мангалу 81х32см

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під розмір жаровні:
Довжина 81 см
Ширина 32 см
Габаритні розміри:
Довжина з повітровідвідними клапанами 86,5 см
Довжина без повітровідвідних клапанів 82 см
Ширина 33 см
Висота з ручкою 13 см
Висота без ручки 10 см
Вага 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 865 мм |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Тип | Мангал |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
- Ціна: 1 800 ₴







