Кострова чаша 100х100х30см 4мм
-17%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з ключових переваг чаші - використання тільки нетоксичних матеріалів, вона покрита термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800° C.
Технічні характеристики:
Діаметр: 100 см
Висота: 30 см
Відстань від стінки до стінки: 87,2 см
Товщина сталі: 4 мм
Вага: 36 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Висота | 300 мм |
| Основні | |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 000 ₴





