Мангал-барбекю з дровницею на 15 шампурів 3мм
-20%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жарівня мангалу на ніжках виготовлена з металу завтовшки 3 мм і пофарбована термостійкою емаллю чорного кольору, що витримує температуру до 800°C.
Товщина металу : 3 мм;
Кількість шампурів : 15 шт;
Вага : 45 кг.
Довжина - 100 см;
Довжина з ручками та боковою поличкою - 151,5 см;
Довжина полички - 42,5 см;
Ширина - 35 см;
Ширина полички - 39,5 см;
Висота - 16 см;
Висота з ніжками - 106,5 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 1515 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 1000 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 540 ₴









