Опис Туя західна Golden Brabant (Голден Брабант) контейнер 1.5 л
Туя західна Голден Брабант (Golden Brabant) – надзвичайно популярна серед любителів садівництва рослина, її охоче висаджують у ландшафтному дизайні, особливо у живоплотах. Елегантно виглядає, коли посаджено як солітер. Підходить для посадки у парках чи інших міських зелених зонах. Це один із найбільш швидкозростаючих сортів туї з колоноподібним, компактним та густим габітусом.
Туя Голден Брабант – опис та характеристики сорту:
- розмір рослини: через 10 років виростає до 3 метрів заввишки, діаметр західної туї – 1,5 м;
- щорічний приріст: 20-30 см заввишки і 10 см завширшки;
- форма крони: конічна;
- пагони: жорсткі та плоскі;
- хвоя: від кремово-жовтої, через золотисто-жовту до зелено-жовтої;
- кора: сіро-коричнева, що відшаровується;
- шишки: яйцевидно-довгасті, світло-зелені, восени стають бурими;
- хворобостійкість: висока;
- морозостійкість: стійкий до низьких температур;
- посадка: протягом усього вегетаційного періоду, з березня до листопада;
- місце розташування: сонячне або напівтінисте місце;
- ґрунт: перегнійний, родючий, добре дренований і помірно вологий.
Туя Голден Брабант: правила догляду за деревом у саду
Висаджувати туї можна протягом усього вегетаційного періоду – з ранньої весни (бажано з середини квітня) до пізньої осені (не пізніше ніж за 6 тижнів до перших заморозків). Їм потрібні сонячні або трохи затінені місця. Цей сорт вважається невибагливим до ґрунту, але найкраще росте на добре удобрених ґрунтах, багатих на поживні речовини і досить вологих. Грунт під рослинами слід мульчувати корою, яка зменшує випаровування води з ґрунту та зростання бур'янів. Поливати потрібно 1 раз на тиждень. Підживлення починають навесні і продовжують до середини липня. Для цього використовують спеціальні мінеральні добрива для хвойних рослин . Навесні варто видаляти підмерзлі пагони, а невелике вкорочування сприятиме розгалуженню і загущенню рослини.
Купити тую Голден Брабант можна в інтернет-магазині Зеленсвіт https://zelensvt.com.ua/. На сайті в каталозі ви можете ознайомитися з описом різних сортів хвойних культур, переглянути фото і почитати відгуки про Голден Брабант.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Жизненная форма | Декоративное дерево |
| Род растения | Туя |
| Высота растений | Высокорослые |
| Вид кроны | Пирамидальная |
| Листва зимой | Вечнозеленые |
| Высота саженца | 40 см |
| Способ упаковки | Закрытая корневая система |
| Возраст саженца | 3-4-х летний |
| Ботанические характеристики | |
| Диаметр саженца | 25 см |
| Скорость роста | Быстрорастущие |
| Холодостойкость | Да |
| Засухоустойчивость | Да |
| Укрытие на зиму | Не требует укрытия |
| Местоположение | Солнце |
| Высота взрослого растения | 8 м |
| Диаметр кроны взрослого растения | 3 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип упаковки | Контейнер |
| Вес | 2 кг |
- Цена: 105 ₴




