Кипарисовик горохоплiдний Санголд (Chamaecyparis pisifera Sungold)

| Назва лат. | Хамеоципаріс горіховий (Chamaecyparis pisifera) |
| Назва | Кипарисовий горох Сонячне золото |
| В/Ш куща | 50/70 см |
| Забарвлення | золотистий |
| Форма крони | куляста |
| Вік саджанця | 2 річний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-20 см |
| Упаковка | C1.5л |
| Країна виробник | Україна |
Кипарисовик горохоплодный Санголд дуже хороший і декоративний напівсферичний карликовий сорт золотистого кольору з плакучою формою крони.
Кипарисовик горохоплодный Санголд - повільно зростаючий сорт, річний приріст якого 5-8 сантиметрів. У десятирічному віці це рослина 50 сантиметрів заввишки і 70 сантиметрів в ширину, а в дорослому віці висота його 0,8 метра і ширина 1,5 метра. Хвоя у кипирасовика горохоплодного Санголд золотиста навесні і влітку, а восени і взимку жовто-зеленого кольору. Пагони довгі, ниткоподібні, м'які, звисаючі до землі.
Кипарисовик горохоплодный Санголд широко використовують у своїх експозиціях європейські садівники і ландшафтні дизайнери. Він добре виглядає в кам'яних садах і на альпійських гірках. Кипарисовик горохоплодный використовують для озеленення біля водойм, штучних водоспадів і фонтанів.
Цей сорт кипарисовика має гарне забарвлення хвої, яка добре виглядає на тлі блакитно-зеленого кольору хвойних рослин.
Це сонцелюбива сорт, який переносить півтінь. Кипирасовик горохоплодный Санголд середньо вимогливий до вологи і грунті. З легкістю переносить загазованість промислових районів міста.
Саджанці Кипарисовика горохоплодного Сан Голд (Chamaecyparis pisifera Sun Gold) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Зеленсвіт
Ми забезпечимо надійне пакування і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
lФото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Жизненная форма | Декоративный кустарник |
| Род растения | Кипарисовик |
| Высота растений | Низкорослые |
| Вид кроны | Шаровидная |
| Листва зимой | Вечнозеленые |
| Высота саженца | 20 см |
| Способ упаковки | Закрытая корневая система |
| Ботанические характеристики | |
| Скорость роста | Медленнорастущие |
| Холодостойкость | Да |
| Засухоустойчивость | Да |
| Укрытие на зиму | Не требует укрытия |
| Местоположение | Солнце |
- Цена: 125 ₴


