Корзина
49 отзывов
+380987916808
+380987916808
ЗЕЛЕНСВІТ
Корзина
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Тест на ртуть "Пожирач ртуті", 1шт.- 80грн.

Тест на ртуть "Пожирач ртуті", 1шт.- 80грн.

от 80 грн.

Минимальная сумма заказа — 200 грн.

 • В наличии
+380987916808
Тест на ртуть "Пожирач ртуті", 1шт.- 80грн.Тест на ртуть "Пожирач ртуті", 1шт.- 80грн.
от 80 грн.
В наличии
Купить
+380987916808
 • График работы
 • Контакти
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа

пожирач ртуті

1шт.-70грн

4шт. - 220грн.

6шт. - 250грн

10шт. - 350грн

30шт. - 600грн.

50шт. - 750грн

 

Тест повітря на ртуть «Пожирач ртуті»

Тест «Пожирач ртуті» є одноразовим хімічним тестом і дозволяє самостійно провести аналіз повітря на ртуть в житлових і виробничих приміщеннях. В основу тесту покладена вдосконалена методика виявлення парів ртуті по зміні кольору хімічного індикатора, нанесеного на внутрішній стороні тесту, що застосовується в лабораторіях працюють з ртуттю, для оперативної оцінки забруднення повітря.

За двома змінним: зміни кольору смуги хімічного індикатора і часу, через яке відбулася зміна кольору, крім самої наявності або відсутності парів ртуті, тест дозволяє визначити концентрацію парів і оцінити ступінь її небезпеки.

Визначення концентрації парів ртуті

Для спрощення використання тесту, значення концентрацій позначені графічно. Щоб визначити числове значення концентрації парів ртуті в повітрі приміщення - скористайтеся таблицею, наведеною нижче.

Тест повітря на пари ртуті

Зміна кольору хімічного індикатора під впливом парів ртуті

аналіз повітря на ртуть

 

                 
                 
час 15 хвилин 20 хвилин 30 хвилин 50 хв 1.5 ч 3 ч 6 ч 24 ч
Концентрація (мг / м3) 0.7 0.3 0.2 0.09 0.06 0.03 0.02 0.01

 

Мінімальна вимірювана значення 0.01 мг / м 3 відповідає гранично допустимої концентрації повітря робочої зони для парів ртуті (ГДК р. З.)

При концентрації менше ГДК колір індикатора буде змінюватися повільніше і важко визначити концентрацію. У такому випадку тест використовується не для розрахунку концентрації, а для перевірки наявності ртуті в приміщенні. Чутливість хімічного тесту «Пожирач Ртуть» набагато вище будь-яких електронних пристроїв.

ГДК р. з. - це концентрація шкідливої речовини в повітрі робочої зони в мг / м 3 , ця концентрація не повинна викликати у працюючих при щоденному вдиханні протягом 8 годин і не більше 40 годин на тиждень за весь час робочого стажу, будь-яких захворювань або відхилень від нормального стану здоров'я.

Слід знати, що ГДК р. з. розраховане на дорослого, працездатного людини. Гранично допустима концентрація парів ртуті в повітрі житлових приміщень - нижче. У зв'язку з цим - в житловому приміщенні через 24 години реакції бути не повинно

 пожирач ртуті

 

 
 
Код товару: 40552
Ціна: 70.00 грн
   
Є питання?
Зв'яжіться з нами:

 
В офісі зараз: 459 шт.

 

Експрес-тест на ртуть "Пожирач ртуті"

Тест "Пожирач Ртуть" - єдиний сертифікований в Україні тест на пари ртуті. Тести інших виробників - або контрафактна, або підроблена продукція, або проводиться без дотримання державних стандартів. Рекомендуємо утриматися від покупки сумнівної продукції, коли мова йде про життя і здоров'я.

 

За допомогою цього тесту на пари ртуті Ви завжди зможете перевірити безпеку приміщення.

Ртутні термометри, реле і барометри, на щастя, стають історією, але навіть давним-давно пролита в квартирі ртуть, забруднені їй будівельні та оздоблювальні матеріали, і ртуть, ввібравши в шпалери і штукатурку, а також деякі природні матеріали, що містять ртуть, - представляє величезну небезпеку і для дорослої людини, і ще більшу небезпеку для дитини.

Крім небезпечних ртутних градусників, існує проблема з ртутними лампами (так звані "економки"), які містять пари ртуті.

Що робити, якщо розбився градусник?

Перш за все слід зазначити - більшість «рекомендацій» з прибирання ртуті, які можна знайти в мережі інтернет, - це поради людей, хто навіть приблизно не розуміє як працювати з ртуттю і яку небезпеку вона представляє! Часто навіть працівники лікарень і аптек не володіють достатніми знаннями.

Від Ваших дій залежить Ваше життя і Ваше здоров'я! Подумайте двічі перед тим як щось робити!

Що потрібно знати?

1. Ртуть не має запаху і людина не відчуває, що вдихає отрута.
2. Ртуть проникає через шкіру при контакті з руками.
3. Використання пилососа значно збільшує концентрацію отруйних парів.
4. Закривати вікна в зараженому приміщенні не можна. Закривайте двері, щоб уникнути попадання парів ртуті в інші кімнати.
5. Ртуть добре всмоктується в поверхні як в рідкому, так і газоподібному стані. З прибиранням не можна зволікати.

Порядок дій

1. Відкрийте вікна для провітрювання, закрийте двері, щоб уникнути зараження інших кімнат.
2. Змочіть ганчірку, прикрийте їй обличчя. Намагайтеся затримувати дихання в зараженій кімнаті.
3. Візьміть банку, зберіть підручними засобами краплі ртуті в банку. Це сповільнить випаровування ртуті. Інструменти, використані для збору ртуті, киньте в іншу банку. Залиште банки в зараженій кімнаті. Чи не виливайте ртуть у каналізацію і не викидайте з побутовими відходами !!!
4. За допомогою набору Пожирач ртутіпроведіть очистку кімнати. Набір містить реактиви, ефективно реагують з ртуттю як в рідкому стані, так і ввібрав в поверхні. У перший флакон набору збирається ртуть і залишається на півдня. Ртуть переходить в безпечне нелетку з'єднання. Після цього флакон з вмістом можна викинути зі сміттям. Другий і третій флакони призначені для чищення поверхонь від ртуті. Детальна інструкція є в наборі.
5. Після знезараження кімнати перевірте повітря на пари ртуті. Якщо тест «Пожирач ртуті» показав позитивний результат, значить в кімнаті ще залишилася рідка ртуть. Знайдіть її і проведіть повторну очистку і повторне тестування. Тест простий і дешевий, він здатний показати наявність 1 грама ртуті в 100 000 м³ повітря. Для усвідомлення масштабу: 1 грам - це 1 маленька крапля; кімната довжиною 6 метрів і шириною 4 метри має обсяг приблизно 60 м³. Тест однозначно покаже наявність навіть найменшої краплі в кімнаті будь-якого розміру. Тест проводять у закритому приміщенні.

Як користуватися тестом на ртуть

Тест найчастіше купують, щоб перевірити наявність ртуті в приміщенні. Для цього не потрібно вимірювати концентрацію парів в повітрі. Тому досить розмістити тест в кімнаті і дочекатися зміни кольору реагенту. Якщо за 48 годин колір не змінився, значить ртуті в приміщенні немає. Якщо колір змінився хоч трохи - значить ртуть є. Перевірку кімнати роблять із закритими вікнами і дверима.

При низьких концентраціях парів ртуті колір реагенту буде змінюватися повільно. І через час може бути погано зрозуміло, чи змінився колір. Тому знадобиться номінал кольору для порівняння - ще один такий же тест, який не був використаний. Для квартири / будинку потрібно на 1 тест більше, ніж перевіряються кімнат.

Далі інструкіція, як порахувати концентрацію парів ртуті. У приміщенні розкрити упаковку тесту і розмістити на висоті 1,5 - 1,7 метра над підлогою. Засікти час, за яке смужка змінила колір з блідо-кремового на рудий. Якщо колір не змінився, значить парів ртуті немає в приміщенні. Якщо колір змінився навіть незначно - необхідне очищення від ртуті.

Крім самої токсичності ртуті, яка є отруйною речовиною 1-го класу небезпеки, в 20 разів більш токсична бойового отруйної речовини - фосгену, небезпека ртуті полягає в тому, що випари ртуті абсолютно не має ніякого запаху, навіть при смертельних концентраціях. Не дарма один з найнебезпечніших отрут, описаних в історії - сулема: отрута без смаку, кольору і запаху - не що інше, як з'єднання ртуті.

Поступаючи в невеликих кількостях в організм і накопичуючись в ньому, металева ртуть здатна роками руйнувати печінку, нирки, нервову систему, не даючи виражених симптомів.

Хороший приклад тривалого отруєння невеликими кількостями ртуті - образ божевільного капелюшника з казки "Аліса в країні чудес". Хоча образ і збірний, він має під собою історичну основу. Справа в тому, що при обробці матеріалів, з яких надалі шилися капелюхи, використовувалися сполуки ртуті. Капелюшники отримували отруєння ртуттю, а руйнування нервової системи, викликане їй, що оточують сприймали як безумство.

Але як би там не було, надзвичайну небезпеку ртуть представляє для дітей, потрапляння ртуті в організм майбутньої мами викликає загибель плода або значні відхилення у дитини на все життя, порушена нервова система плода не відновиться ніколи.

Експрес-тест "Пожирач ртуті" дозволяє самостійно, просто і оперативно перевірити якість повітря в приміщенні. Все що необхідно - розкрити упаковку, встановити тест в приміщенні на висоті 1,5 - 1,7 метра і засікти час.

За часом, через яке смужка реагенту змінила колір з блідо-кремового на рудий, можна визначити концентрацію ртуті. Наприклад, якщо смужка тіста змінила колір через 15 хвилин - концентрація ртуті в повітрі вкрай висока. Необхідно терміново залишити приміщення і звернутися в спеціальні служби. Якщо смужка змінила колір через 24 години - така концентрація ртуті допустима для промислових об'єктів, але перевищує гранично допустиму концентрацію в житловому приміщенні. У житловому приміщенні, де постійно проживають люди, реакції через 48 годин бути не повинно .

 

Основные атрибуты
Производитель  GSM Харків
Страна производительУкраїна
 • Цена: от 80 грн.