Корзина
49 отзывов
+380987916808
+380987916808
ЗЕЛЕНСВІТ
Корзина

Інсектицид "Препарат 30В" проти зимуючих шкідників, 500 мл, від Агропромніка (оригінал)

Інсектицид "Препарат 30В" проти зимуючих шкідників, 500 мл, від Агропромніка (оригінал)

56 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

  • Нет в наличии
  • Код: 0342
+380987916808
Інсектицид "Препарат 30В" проти зимуючих шкідників, 500 мл, від Агропромніка (оригінал)Інсектицид "Препарат 30В" проти зимуючих шкідників, 500 мл, від Агропромніка (оригінал)
56 грн.
Нет в наличии
+380987916808
  • График работы
  • Контакти
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Термін придатності - до 2021 року.

"Препарат 30В" - сучасний безпечний інсектоакарицид для боротьби з зимуючими стадіями шкідників плодово-ягідних і декоративних рослин, такими як: каліфорнійські щитівки, ложнощитовки, попелиці, листовійки, червці, мідяниці, молі, кліщів і т. д. Діюча речовина - концентрат, мінерально-масляна емульсія 76%.

Переваги "Препарат 30В"

  • при застосуванні за призначенням екологічно безпечний(4 клас небезпеки);

  • стримує популяції, не призводить до мутації;

  • не фітотоксичний;

  • не має отруйних і нервнопаралитических дій.

Властивості інсектициду "Препарат 30В"

З допомогою кошти проводитися очистка плодово-ягідних рослин від личинок і яєць зимуючих стадій шкідників, методом профілактичних ранньовесняних, літніх і осінніх обробок, що створює високу щорічну ефективність, препарат не викликає звикання у шкідників. З перших днів розпускання листя набирають повну силу без перешкод сисних шкідників, що дуже важливо для цвітіння і загального розвитку рослин.
Засіб "Препарат 30В" володіє високою ефективністю в боротьбі проти зимуючих стадій шкідників, не надає отруйної і нервовопаралітичного дії, а, порушуючи повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, призводить до їх загибелі.
Одним з найважливіших властивостей препарату є те, що шкідники не можуть адаптуватися до такого впливу, тому Препарат 30В" однаково високоефективний щорічно.
Після знищення яєць і личинок шкідників ранньою весною рослина пробуджується і розвивається в повну силу. Влітку з знищених личинок і яєць шкідники не з'являться, але необхідно слідкувати за можливою появою в силу різних причин: особливі кліматичні умови, міграція з боку, переліт з сусідніх ділянок, а такі шкідники, як тля, мають в своєму розвитку 10-12 поколінь за сезон. Призначення "Препарат 30В": ранньовесняна обробок від 4°С до розпускання бруньок; найкращий ефект це обробка у фазі набряклих бруньок; осіння обробка при температурі не нижче 4°С (цілодобово) після опадання листя; літня обробка виходу бродяжок 2 і 3 покоління (за прогнозом станцій захисту рослин). Обробляти потрібно ретельно, не залишаючи пропущених ділянок. "Препарат 30В" є хорошим прилипачем, змішується з більшістю порошкоподібних і рідких препаратів: органічними інсектицидами та фунгіцидами. Засіб запатентовано. Остерігайтеся підробок, як правило, вони виявляються токсичними, канцерогенними, фототоксичными і малоефективними що може завдати шкоди рослинам і вашому

Основные
Производитель  Агропроминка
Страна производительУкраина
Дополнительные характеристики
обсяг0.5 л
  • Цена: 56 грн.